iKID ve finále - 27.6.2016

Datum 30.6.2016
iKID ve finále - 27.6.2016

Přijďte podpořit naše školní iKid týmy v jejich prezentacích inovativních nápadů! Jeden z letošních oborových dnů nesl název iKID - více ZDE. Prvního ročníku v ČR se zúčastnily čtyři školy - více na http://archiv.ihned.cz/c1-65346340-inovace-ze-zakladky. Dva z osmi týmů jsou i z naší školy.

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na finále pilotního ročníku iKid v České republice. Přijďte podpořit týmy v prezentacích jejich inovativních nápadů. Svou účast prosím potvrďte na odkazu níže. Kapacita prostor je omezena.

Kdy: 27. 6. 2016, 14:00‒16:00
Kde: xPORT VŠE, Jeseniova 2769/208, Praha 3

O projektu:

Od ledna letošního roku 8 týmů ze 4 českých základních škol z Prahy, Slaného, Ústí nad Labem a Karviné pracovalo na svých nápadech, prošlo všemi fázemi uvádění produktu na trh a v pondělí 27. 6. své snažení odprezentují v prostorách xPORTu VŠE. V odborné porotě zasedne Tomáš Havryluk, předseda představenstva Alzy, Jitka Srpová, děkanka Podnikatelské fakulty VŠE, Jiří Voves, spoluzakladatel Socialbakers a Martin Jašminský, šéfredaktor Hospodářských novin. Vítězný tým pojede v září představit svůj nápad do Googlu a Facebooku v Irsku a v říjnu se objeví v Českých hlavičkách na České televizi.

iKid je součástí marketingové a CSR strategie KPMG v Čechách a na Slovensku.

Ať vyhraje ten nejlepší!

Těšíme se na Vás.