Všechny chutě světa aneb víš, co budeš jíst?

Publikoval Radek Ivanov
Datum 23.9.2017

Novinky - Fotogalerie

Oborový den Všechny chutě světa aneb víš, co budeš jíst? navazuje na předešlé ročníky, tedy je stále určen pro ty, komu není lhostejné to, co jí, tedy kolik má jeho jídlo „áček, béček, céček, déček či éček“, a také tomu, kdo se nebojí ochutnávat nové chutě. Letos pojedeme do Techmanie na expozici Budoucnost na talíři, navštíví nás opět pan Petr Koukolíček se svou molekulární show a s ním chystáme mimo jiné i velmi neobvyklou ochutnávku.

VSTUPENKA: v krabičce přinesená ochutnávka vlastnoručně připraveného jednoduchého zdravého netradičního pokrmu nebo vlastní jídelníček jednoho dne budoucnosti roku 2077. Zkuste se při jeho sestavování zamyslet nad tím, co se asi bude jíst v budoucnosti k snídani, svačině, obědu a večeři, co přetrvá a co už nebude v módě nebo nebude vůbec?? Jídelníček nebo ochutnávku i s receptem přineste 25.9. při přihlašování do auly školy.

Vyučující: P. Wernischová, L. Tagwerkerová, M. Slancová

Počet žáků: max. 38