Pojeďte s námi na adaptační výjezd 6. tříd!

Datum 16.9.2017
Pojeďte s námi na adaptační výjezd 6. tříd!

AHOJ rodiče, ke škole dojedeme kolem 19:00 hodiny. Vaše děti šesťáci, kantoři a lektoři.

Adaptační kurz 6. tříd - Klučanka - specifický symbol akce: 201751  - V průběhu 5 dnů je pro vás připraveno velké množství her a cvičení, díky kterým budete mít možnost poznat své spolužáky i jinak, než jak je znáte ze školních lavic. Program bude pestrý, připravují ho pro vás nejen třídní učitelé, ale také školní psychologové a v neposlední řadě i společnost AKORD OT. Nechceme sice moc prozrazovat, ale… Určitě vás čekají jak hry sportovnější, tak i ty, u kterých je potřeba hlavně přemýšlet, stejně tak programy, kde budete moci popustit uzdu své fantazii! Ale zejména takové, k jejich úspěšnému splnění a vyřešení je potřeba dobrá domluva s kamarády a vzájemná spolupráce.

Kurz proběhne v rekreačním středisku Klučanka, Teplice nad Metují. (http://www.klucanka.cz/)

Odjezd od školy bude v pondělí, 11. září v 8:30.
Zpět se vrátíme 15. září odpoledne. Předpokládaný odjezd z Klučanky v 15:00.

Co je v ceně:

Cena:

Platební údaje:

• ubytování
• 5x denně strava
• doprava
• program od agentury Akord

Datum splatnosti je do 15. 9. 2017!

Použijte variabilní symbol dítěte a specifický symbol akce 201751
Účet: PPF banka a.s. - č.ú.: 2016970000/6000

Další informace obashuje připojená přihláška.