Kola pro Afriku

Podpořte cestu kola od dárce až k dítěti a naši terénní práci v Gambii. Děkujeme. Kola pro Afriku o.p.s.

V rámci aktivit Týdne Země, kdy jsme si připomněli mimo jiné i myšlenku solidárnosti a pomoci potřebným, jsme se rozhodli podpořit výzvu Kola pro Afriku. Jedná se o charitativní projekt, kdy darováním kola v jakémkoli stavu a jakékoli velikosti usnadníme cestu dětí v Gambii do školy.

Paní Doušová v Potravinové bance Středočeského kraje nám poradila další velký zdroj dětské radosti v Africe, a to jsou fotbalové míče popřípadě fotbalové dresy. Rozšiřujeme tedy sbírku o tyto předměty, míče ani dresy stejně jako kola nemusí být nablýskané, stačí, aby byly funkční. A kola dokonce nemusí být ani funkční, budou opravena a dětem předána.  Děkujeme, že se k nám přidáte.

Kolo stačí postavit do stojanu před školou a my se o něj hned postaráme, nahlaste však svůj dar na recepci školy, kde obdržíte děkovnou pohledniciJ

Všechny další informace o cestě kol do Afriky a o celém projektu najdete na stránkách www.kolaproafriku.cz.

Za celou  6.C Petra Wernischová - informace: petra.wernischova@zskunratice.cz, 777073238

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 4.5.2019

Vytvořil(a): Vít Beran

Třídní učitel

Michal Střítezský
Konzultace: středa 14:30 -15:30 v učebně Čj1
Umístění: kancelář pedagogického manažera (2.patro, historická budova)

Zastupující učitel

Petra Bejdová