DOTAZNÍKOVÁ ANKETA k párové výuce pro BUDOUCÍ PRVŇÁČKY - školní rok 2023/2024

Datum 1.7.2023
DOTAZNÍKOVÁ ANKETA k párové výuce pro BUDOUCÍ PRVŇÁČKY - školní rok 2023/2024

Dotazníková anketa nejen o zájmu o párovou výuku pro budoucí prvňáčky a ochotě ji finančně podpořit, ale i o případných zkušenostech s "párovkou" či očekáváních, která s ní jako rodiče budoucích školáků spojujete.

Ve středu 7. června 2023 zahajuje spolek Patron na třídních schůzkách rodičů budoucích prvňáčků dotazníkovou anketu k párové výukce. Dotazníkem již tradičně spolek zjišťuje nejen zájem o párovou výuku, ale i ochotu ji v prvním školním roce budoucích prvňáčků finančně podpořit.

Stručné shrnutí informací o spolku, párové výuce a jednotlivých krocích najdete v prezentaci z třídních schůzek (viz druhá příloha).

Informace, které zazněly na kavárně o párovce a komplexní informace najdete zde: https://www.zskunratice.cz/rodice/patron-spolek-rodicu/parova-vyuka/budouci-prvnacci-2023-2024/1-rocnik-2023-2024/rodicovska-kavarna-parova-vyuka-ve-skolnim-roce-2023-2024.11762.

K dispozici je dotazník k párové výuce pro budoucí prvňáčky (viz první příloha). Prosíme rodiče každého budoucího prvňáčka o vyplnění a odevzdání dotazníku do 19. června 2023. Dotazník můžete:

- odevzdat hned na třídních schůzkách přítomné zástupkyni spolku (pí. Doležilová, pí. Mazurová, pí. Maršálková)

- následně zanechat na recepci školy - paní recepční mají připravenu na dotazníky desky,

- nebo jej zaslat jako scan či prostou e-mailovou zprávu, která bude obsahovat odpovědi na jednotlivé otázky na adresu: veronika.dolezil(zavináč)gmail.com.

Po ukončení a vyhodnocení dotazníkové ankety škola rozhodne, zda bude párová výuka u budoucích prvňáčků probíhat. Škola bude rozhodovat podle míry zájmu v celém budoucím 1. ročníku a podle celkové výše slibu jednotlivých finančních darů. Proto je důležitý názor každého z vás.

Pokud škola škola rozhodne o existenci párové výuky u budoucích prvňáčků, spolek nabíne budoucím dárcům darovací smlouvy na konci června či na začátku července 2023.